Kaba Assefa graafikko, puuseppä, kaba.assefa(at)gmail.com
Lorenz Backman näyttelijä, lorenz(at)backman.tv kotisivu
Eero Enqvist  eero.enqvist(at)pp.inet.fi
Pinja Flink näyttelijä, pinja.flink(at)suomi24.fi
Marc Gassot näyttelijä, marcgassot(at)hotmail.com
Sari Haapamäki tanssija, näyttelijä info(at)circusmaximus.fi
Henry Hanikka näyttelijä, henry.hanikka(at)gmail.com
Minna Harjuniemi ohjaaja, kirjailija mharjuni(at)welho.com
Jukka Heinänen kirjailija, jukka.heinanen(at)teak.fi
Tero Heinämäki ohjaaja, tero.heinamaki(at)jns.fi
Samuli Hytönen valosuunnittelija, samuli.hytonen(at)kolumbus.fi
Ville Härkönen näyttelijä, villerikhard(at)gmail.com
Miko Jaakkola ohjaaja, miko.jaakkola(at)kajaani.fi
Janne Kallioniemi näyttelijä, jannekallioniemi(at)hotmail.com
Mikko Kanninen ohjaaja, näyttelijä, mikko.kanninen(at)uta.fi kotisivu
Sami Keski-Vähälä kirjailija, info(at)circusmaximus.fi
Pietari Kylmälä 
Sesa Lehto
näyttelijä sesalehto(at)gmail.com
Topi Makkonen kääntäjä, topi.makkonen(at)uta.fi
Pasi Mäkelä performance-taiteilija, koreografi , pasoliini(at)gmail.com
Harri Peltonen
valosuunnittelija, harri.peltonen(at)lahti.fi
Elisa Piispanen näyttelijä, elisapiispanen(at)hotmail.com
Jukka Pylväs graafikko, jukka(at)sorsapukki.fi  kotisivu
Jyrki Pylväs lavastaja, jpylvas(at)gmail.com kotisivu
Tuomas Rinta-Panttila näyttelijä, tuomas.rinta-panttila(at)welho.com
Mika Rättö muusikko, mika.ratto(at)gmail.com
Jussi Saivo ääni&valosuunnittelija, jussi.saivo(at)saarenlevy.net
Ruska Schönberg lavastaja, ruskarieban(at)gmail.com
Tomi Suovankoski valosuunnittelija, tomi(at)suovankoski.net  kotisivu
Henna Tanskanen
henna.henna.tanskanen(at)gmail.com
Tuomas Timonen
kirjailija, ohjaaja tuomas.timonen(at)teak.fi
Janne Tuomi muusikko, tuomi.janne(at)gmail.com
Piitu Uski näyttelijä info(at)circusmaximus.fi
Mikko Viljanen
kirjailija, mikko.viljanen(at)yle.fi
Vesa Vehviläinen
ääni-&videotaiteilija, vesa(at)pinktwins.com kotisivu
Jusu Vehviläinen
ääni-&videotaiteilija, jusu(at)pinktwins.com kotisivu